Inzameling Stichting Voedselhulp Nunspeet – Januari 2023

Stichting Voedselhulp Nunspeet wil u hartelijk bedanken voor alle ontvangen producten en giften van het afgelopen jaar. We hebben er veel dorpsgenoten mee kunnen verblijden. Van de giften worden producten gekocht om de voorraden op peil te houden. Ook in het nieuwe jaar 2023 gaan we door met inzamelen. De inzameling vindt plaats op iedere eerste woensdag van de maand op verschillende adressen in onze gemeente.

Hierbij ontvangt u alvast het inzamelrooster voor het 1e kwartaal 2023

  • Woensdag 4 januari: Thee, vloeibare producten in fles/olijfolie
  • Woensdag 8 februari: Houdbare melk
  • Woensdag 8 maart: Vacuüm verpakte kaas

Op woensdag 4 januari 2023 vindt de inzameling van Stichting Voedselhulp Nunspeet plaats van 10.00-20.00 uur op verschillende inzamelpunten in onze gemeente. We zamelen thee, vloeibare producten/olijfolie in. U kunt deze producten inleveren op onderstaande adressen.

  • Elspeet: Zeisweg 13
  • Hulshorst: Harderwijkerweg 268
  • Nunspeet: Boudewijnplantsoen 14, Molenweg 41, Kuntzestraat 16

Tevens is het mogelijk om een gift over te maken op bankreknr NL04 RABO 0134 0632 95

We zien uw bijdrage graag tegemoet!

Stichting Voedselhulp Nunspeet wenst u gezegende Kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar.

Categories: Nieuws